English   Czech

News

Změny na webu

- předělal jsem kategorii s www tvorbou, nyní jsou reference přehledně rozdělené
- provedl jsem analýzu zpětných odkazů spřátelených stránek a zařídil jejich pravidelnou kontrolu
- aktualizovány všechny informace
- upravena hitparáda - PRACUJU NA TOM

28. 8. 2009

Nový vzhled blogu.

Už bylo na čase změnit design. Původní vzhled byl takový příliš obyčejný. Nový vzhled sebou přináší i nové funkce. Jednou z nich jsou tagy v pravé části nebo třeba možnost uživatelských obrázků u komentářů. Svůj obrázek si můžete nahrát sami pomocí webu gravatar.com. Zaregistrujete se, nahrajete svůj avatar z počítače, ten se spojí s vaším mailem a po napsání komentáře a uvedení vašeho e-mailu se automaticky zobrazí váš obrázek.

13. 5. 2009

Admin na Italu.

Dnes mi nabídl Lukáš J., zda se nechci přidat k adminům českého serveru o italské taneční hudbě Italo. Jelikož na tento web chodím poměrně pravidelně a italská muzika je má nejoblíbenější, tak jsem nabídku přijal. Jakmile se objeví nějaká žhavá italská novinka, tak se budu předhánět se zbytkem týmu, abych o ní napsal co nejdříve.

5. 5. 2009

Spuštěn blog na adrese blog.hynous.cz.

Ano, i já už mám svůj blog. Nejsem příliš velkým fanouškem blogů, ale pokud se povede správným směrem, tak by to nemuselo být zase tak špatné. Budu se snažit přidávat pravidelně nové články.

10. 3. 2009

Web byl přesunut na doménu hynous.cz.

Konečně jsem našel čas a dal si tu práci přesunout stránky na novou doménu druhého řádu. Dříve web fungoval na doméně třetího řádu, kde bylo méně možností než mám dnes a také se stále zobrazovala reklama. Výhod z tohoto přestupu vidím mnoho. Jednak zmizely zmiňované reklamy, dále si mohu zakládat domény třetího řádu např. s blogem atd. a doména vypadá určitě lépe než stará.

17. 2. 2009

Spuštění první verze osobních stránek.

Dnešním dnem začala zabírat má prní webová prezentace místo na internetu. Se základem mi pomohl Martin K., s kterým jsem dal do kupy v této době první verzi aliančních stránek ke hře Webgame. Strukturu stránek jsem použil i pro svůj osobní web a začal se učit základy html.

25. 1. 2006
BACK TO TOP