Anglicky   Česky

Novinky

Seznam úprav

kategorie WWW tvorba a Reference spojeny do jedné s názvem Projekty

na úvodní stranu se automaticky vkládají poslední články z blogu

anglické podstránky mají nové adresy (kontakt-en.php --> contact.php)

do menu přidána položka Blog

v návštěvní knize vyměněny ikonky pro úpravu textu a změněno písmo stránkování

nová ikonka 88x31 px

mapa stránek (sitemap.xml) má nový styl

1. 7. 2010

Kontaktní formulář

Vytvořen formulář v sekci Kontakt pro zaslání rychlého dotazu. Jeho cílem je ušetřit vám čas. Stačí jednoduše vyplnit údaje přímo na stránce a stiknout tlačítko Odeslat. Je třeba vyplnit všechny políčka, jinak nebude zpráva odeslána.

28. 4. 2010

Stránka na Facebooku

Založena stránka blogu na Facebooku. Nečekám, že tento krok přinese masivní nárůst čtenářů, ale je třeba jít s dobou. Čím dál více internetových stránek používá prvky z Facebooku. Mohu slíbit, že takové propojení nemám v plánu. Jedná se pouze o stránku, kde se budou objevovat informace o nově napsaných článcích. Nemám v plánu rozesílat spam fanouškům a nebudu dělat reklamu. Mám zájem o členy, kteří skutečně čtou blog a ne o ovečky. Přidání je výhodné pro čtenáře, kteří nepoužívají RSS.

22. 3. 2009

Zrušena hitparáda

Pravidelná hitparáda fungovala na webu od dubna roku 2006 do teď. Hlasovalo se každý měsíc mezi deseti nejlepšími písničkami. Udržování pravidelného žebříčku bylo časově náročné a účast se zmenšovala, takže jsem se rozhodl pro ukončení.

1. 3. 2009

Předělána kategorie Tvorba webů

Změnil jsem rozvržení kategorie s www tvorbou, nyní jsou služby přehledně rozdělené na kódování webových stránek v XHTML a CSS, SEO a zařazení do vyhledávačů. U každé položky je popisek, co služba obnáší, dále pak příslušné reference. Cílem bylo zpřehlednit obsah a tím usnadnit orientaci návštěvníkům.

28. 8. 2009

Nový vzhled blogu

Už bylo na čase změnit design. Původní vzhled byl takový příliš obyčejný a nesplňoval všechny mé potřeby. Nový vzhled s sebou přináší i nové funkce. Jednou z nich jsou tagy v pravé části nebo třeba možnost uživatelských obrázků u komentářů. Svůj obrázek si můžete nahrát sami pomocí webu gravatar.com. Zaregistrujete se, nahrajete svůj avatar z počítače, ten se spojí s vaším mailem a po napsání komentáře a uvedení vašeho e-mailu v kolonce komentáře se automaticky zobrazí váš obrázek. Poznamenal bych, že tato služba je globální, avatar se tedy zobrazí i na všech ostatních blozích, které podporují službu gravatar.

13. 5. 2009

Admin na Italu

Dnes mi nabídl Lukáš J., zda se nechci přidat k adminům českého serveru o italské taneční hudbě Italo.cz. Jelikož na tento web chodím poměrně pravidelně a italská muzika je má nejoblíbenější, tak jsem nabídku přijal. Jakmile se objeví nějaká žhavá italská novinka, tak se budu předhánět se zbytkem týmu, abych o ní napsal co nejdříve.

5. 5. 2009

Bloguji na adrese blog.hynous.cz

Ano, i já už mám svůj blog. Nejsem příliš velkým fanouškem blogů, ale pokud se povede správným směrem, tak by to nemuselo být zase tak špatné. Budu se snažit přidávat pravidelně nové články a tím si získat stálé čtenáře. Při psaní se pokusím dodržovat pravidla českého pravopisu, nepřeskakovat v psaní z jednoho místa na jiné a zpět, psát srozumitelně a příspěvky pravidelně aktualizovat.

10. 3. 2009

Web byl přesunut na doménu hynous.cz.

Konečně jsem našel čas a dal si tu práci přesunout stránky na novou doménu druhého řádu. Dříve web fungoval na doméně třetího řádu, kde bylo méně možností než mám dnes a také se stále zobrazovala otravná reklama. Výhod z tohoto přestupu vidím mnoho. Jednak zmizely zmiňované reklamy, dále si mohu zakládat domény třetího řádu např. s blogem atd. a doména vypadá určitě lépe než stará. Také nyní web hostuje na stabilnějším serveru, takže by měly být výpadky minimální.

17. 2. 2009

zobrazit historii vývoje stránek


NAHORU